Почетак arrow Форум
Правновање
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: Re:Nasledno pravo
#1148
Nasledno pravo 6 Years, 3 Months ago
Interesuje me kako ispituje Dragica Zivojinovic iz naslednog prava?Da li mnogo cima na ispitu i da li je zahtevna i stroga? Hvala unapred na informacijama.

#1149
Lela (User)
Mind over matter.
Posts: 42
Gender: Female Birthdate: 1989-08-12
Re:Nasledno pravo 6 Years, 3 Months ago
Dragica je skroz ok na ispitu. Daje 3 pitanja, obično iz zaveštanja, nužnog dela i kao treće bude ili ugovor o doživotnom izdržavanju ili ostavinski postupak. Hoće da zameni pitanje, ako ne znaš jedno i uopšte dosta pomaže. Traži samo najosnovnije. I da, kod nje nema četvrtog blic pitanja kao kod Svorcana.

#1150
Re:Nasledno pravo 6 Years, 3 Months ago
Hvala puno. Ma ja sam dobro naucio, ali sam cuo razne price, kao da je stroga i da cima mnogo pa sam se malo ufrkisao Hvala opet!

#1151
Lela (User)
Mind over matter.
Posts: 42
Gender: Female Birthdate: 1989-08-12
Re:Nasledno pravo 6 Years, 3 Months ago
Onda nemaš razloga za brigu! Čula sam i ja svašta, ali to su priče onih što izlaze na sreću... Kada sam ja polagala devojka pre mene nije znala nedostojnost. Zamenila joj je pitanje, a ova i to onako skoro pa ništa. I dobi devojka 7. Tako da samo opušteno!

#1153
nena (User)
Posts: 30
Re:Nasledno pravo 6 Years, 3 Months ago
Ja sam odgovarala kod Dragice, a svi su mi pricali da se prebacim kod Svorcana... nisam se prebacila jer ionko nisam nesto dobro naucila, pa sam mislila da nemam neke sanse kod koga god da polazem. Izasla sam na ispit, znala sam bukvalno osnovno... jos su mi pala pitanja koja sam slabije radila... Dragica je pricala vise od mene... Iz sva tri pitanja sam znala da kazem po 3-4 recenice. Vadila je iz mene koliko god je mogla. Bilo mi je jako neprijatno koliko nisam znala, da bi se meni profesorka posle izvinila i rekla kako nikako ne moze da mi da vise od 6! Znaci, profesorka je KRALJ! Samo nemoj da odustanes... trazi najosnovnije!

#1155
Re:Nasledno pravo 6 Years, 3 Months ago
Sad mi je lakse. Ma naucio sam solidno, imam jos 3 dana da naucim jos malo. Nadam se da ce takva biti i sada. Hvala opet!

#1169
mackica (User)
Posts: 63
Re:Nasledno pravo 6 Years, 2 Months ago
Profesorka ima obicaj da prekida i ispravlja,mene je uhvatila u masinu oko delova sa pocetka lekcija vezanih za istorijski razvoj instituta. Kralj je za one koji su joj simpaticni. Nemojte verovati kad su jedni studenti odusevljeni a drugi pricaju sve najgore, to u vecini slucajeva znaci da je profesor neprofesionalan i pristrasan.

#1400
Jodzo (User)
Fresh Boarder
Posts: 9
Re:Nasledno pravo 5 Years, 8 Months ago
Zamolila bix za pomoc ako je neko skoro izlazio na nasledno pravo....meni je zapao prof. Svorcan pa ne znam da li da menjam prog i polazem kod Dragice jer bix imala vise vremena da spremim ispit...molim vas recite mi da li je Dragica bas toliko zaludjena kao sto pricaju??? xvala unapred

#1408
vuki117 (User)
Posts: 23
Re:Nasledno pravo 5 Years, 8 Months ago
Sto se tice profesora Svorcana ne mogu da ti pomognem,mada svi kazu da je jako korektan.A sto se tice profesorke i ona je korektna,bio sam da slusam ispit kod nje i stvarno je na mestu.vec je neko napisao pre mene sta ona uglavnom pita najvise,pa procitaj na prethodnoj strani.

#1409
Неша (User)
Fresh Boarder
Posts: 6