Почетак
Студенти Правног факултета на Веселом спусту 2009.
Туристичко спортска манифестација ВЕСЕЛИ СПУСТ традиционално се одржава од 1990. год. сваке последње недеље у јуну. Те прве године на Спусту је било око 150 људи, а данас се може наћи преко 10.000 домаћих и страних учесника. Спуст отпочиње од средњовековног града Маглича и наставља Ибром пуних 25 километара, са паузом у Матарушкој бањи.

Јубиларни 20. ВЕСЕЛИ СПУСТ , који је одржан у суботу 4. јула, посетили су и, наравно, учествовали студенти са Правног факултета у Крагујевцу, у организацији Студентске УНИЈЕ Правног факултета, а све у циљу употпуњавања студентског живота, дружења и промоције Правног факултета.

Како је све прошло у најбољем реду и како утисци још увек не могу да се саберу, Студентска УНИЈА обећава да ће и следеће године организовати још масовнији одлазак!

< Претходно   Следеће >