За студенте који су уписали Дипломске академске студије - Мастер на Правном факултету у Крагујевцу, у другом уписном року.
У складу са одлуком Наставно-научног већа правног факултета у Крагујевцу, са Седнице која је одржана 10.01.2011. године, Настава за студенте Мастер студија, који су уписани у другом уписном року, почеће у другом, летњем, семестру академске 2010/2011 године, тачније 16. фебруара.
Руководилац Мастер студија
Проф. др Милена Петровић
