Обавештавају се студенти основних и основних академских студија да је, у складу са споразумом између Студентског парламента и Управе Правног факултета, студентима омогућено да школарину за школску 2010/2011 годину плате у четири рате, и то по следећој динамици:
- трећа рата у износу од 11.000 динара доспева најкасније до 15. фебруара 2011. године,
- четврта рата у износу од 11.000 динара доспева најкасније до 15. марта 2011. године
Како је рок за уплату треће рате истекао позивају се студенти да своје обавезе регулишу најкасније до 25. фебруара 2011. године, јер ће им у противном бити онемогућено полагање испита и остваривање предиспитних обавеза.
Доказе о уплати треће рате потребно је доставити Студентској служби ради евидентирања.
Уплате треба извршити на жиро рачун Правног факултета у Крагујевцу број 840-999666-79
