Студенти прве године који због учешћа на „Правнијади” и путовања на стручну екскурзију у Хаг нису изашли на испит из:
- Руског језика могу да испит полажу у понедељак 17. маја 2010. године у 17:00 сати у сали А2.
- Енглеског језика могу да испит полажу у уторак 18. маја 2010. године У 16:00 сати у сали А2.
