Обавештавају се студенти Правног факултета у Крагујевцу да је рок за уплату треће рате дуговања за школарину и обнову године 20. март 2015. године.
Моле се студенти да благовремено изврше потребне уплате и доказе о уплати доставе Студентској служби.
У случају неизмиривања обавеза студенти неће моћи да полажу и пријављују испите.
